Молокопроводи
Доїльна установка в молокопровід (по-іншому, лінійна доїльна установка або просто молокопровід) складаються часто ситуації нестачі кваліфікованого персоналу і коштів на масштабне переобладнання під безприв'язне утримання , являється оптимальним рішенням для середніх МТФ.
Даний тип установки дозволяє транспортувати молоко від корови до охолоджувача молока без контакту з бактериально обсіменені повітрям в корівнику і з мінімальною участю людини. Основними перевагами молокопровода порівняно з доїнням в відро являються підвищення якості продукції, зниження трудовитрат, мінімізація людського фактора і його можна спроектувати під практично будь яке наявне приміщення.
В порівнянні з серійною д/у АДМ-8 в 3 рази скорочено кількість стиків , забезпечення стабільного вакуумного режиму, збільшена надійність і скорочена трудомісткість обслуговування та ремонту. Можна виділити наступні основні відмінності:
- вакуумпровід збільшеного діаметру;
- лінійний молокопровід (тонкостінні труби з харчової нержавіючої сталі) збільшеного діаметру;
- нова технологічна схема молокопровода;
- відсутність необхідності пристрої підйому гілок молокопровода над кормовим проходом;
- нові конструкції і матеріал молочно-вакуумного крана;
- більш пристосовані до фізіологічних особливостів тварин доїльні апарати.
Принцип работи:
Доїльні апарати приєднуються до молочно-вакуумних кранів молочного та вакуумного трубопровода, встановлених над стійлами корівника. В молочному приміщені встановлені молокоприймач з молочним фільтром і системою промивки всієї доїльної установки з доїльною апаратурою.
В режимі доїння молоко з дійок вимені корови відсмоктується доїльними апаратами під дією вакуумметричного тиску, яке створюється в молочному трубопроводі вакуумним насосом. Молоко з колекторів доїльних апаратів надходить в молокопровід, далі іде в груповий лічильник молока, а потім в молокоприймач, звідти перекачується за допомогою молочного насоса через молочний фільтр в охолоджувач для зберігання.
В режимі промивки миючий розчин надходить з баку автомата промивки, і далі через доїльні апарати і молочні трубопроводи повертається в молокоприймач, звідти насосом викачується або в каналізацію, бо подається знову у бак автомата промивки для циркуляції. Промивка виробляється автоматично (або вручну).
Основные элементы:
В стандартній комплектації, ми пропонуємо доїльну апаратуру на основі колекторів збільшеного об'єму С300 та пульсаторів попарного доїння PANAZOO
Залежно від завдань, які виставляє замовник, можуть бути запропоновані як доїльні аппарати «Майга» зі всім давно знайомими колекторами АДУ и пульсаторами синхронного доїння, так і доїльними апаратами, оснащених системами індикації, автоматичного припинення доїння, зняття доїльного апарата и т.д.
5. Вузол обліку молока.
6. Молокоприймач.
7. Фільтр молока.
8. Пристрій промивання.
9. Кріпильні елементи, молочні крани, лічильники для контрольного доїння, доїльні відра и т.д.